Sud

Ubytování v sudu

Sud je vyroben na zakázku, aby splňoval všechny požadavky pro komfortní ubytování. Má tři místnosti: ložnici s manželskou postelí (180 x 200 cm), místnost s posezením a vybavením (mini lednice, rychlovarná konvice). V poslední části je plně vybavená koupelna (sprcha, toaleta, umyvadlo, fén a jiné nezbytnosti). Navíc máte k dispozici plně soukromou terasu s plynovým grilem, který má tři hořáky a plotýnku. Součástí grilu je pánvička, hrnec a tácky na grilování. Sud je izolovaný, což znamená, že je vhodný na celoroční rekreaci.

Sud je klimatizován.

Vždy pro vás bude vyhrazeno parkovací místo jen pár metrů od sudu.

K vašemu pobytu vám zdarma připravíme piknikový koš s pochutinami, vínem a piknikovou dekou.

Jak to začalo

První myšlenka tohoto projektu vznikla doma u skleničky vína. Hledali jsme hezké místo v Česku, kam bychom mohli jet na víkend. Při hledání jsme zjistili, že krásu většiny míst sráží dost neosobní a nic neříkající ubytování. A tak jsme dostali tento nápad - nabídnout stylové ubytování, které podpoří zážitek z krásného prostředí Jižní Moravy.


Hlavní myšlenka

 

Vytváříme neobvyklé a velmi komfortní ubytování, stylově odpovídající prostředí vinařské vesnice Bořetice s výhledem na rybník, louky a kopce. Umožníme vám strávit nezapomenutelnou noc v celodřevěném sudu. 

Obytný sud je umístěn na okraji recesistické Svobodné spolkové republiky Kraví hora v blízkosti téměř tří stovek sklípků s rozmanitou nabídkou vinařských produktů.

Sami se rozhodnete, zda budete relaxovat s pohárkem vína uprostřed vinohradu nebo objevovat pěšky či na kole krásy Jižní Moravy. K vaší spokojenosti lze nabídnout snídani, grilovací balíčky, variace sýrů a salámů a zapůjčení elektro kol. V sudu na vás bude čekat piknikový koš s lahví výborného vína. Atmosféru místního prostředí si nejlépe vychutnáte při řízené degustaci vzorků moravských vín.

Turistické a jiné cíle v okolí: koupaliště, cyklostezky, Lednicko-valtický areál, Pálavské vrchy, rozhledny vinařského kraje, mandloňový sad v Hustopečích, sjezdovka. Další tipy naleznete v sudu.